Zdjęcie do wydarzenia: Rozstrzygnięcie konkursu "Maska karnawałowa" - przedstawiające jedną z grup biorących udział w konkursie z otrzymanymi nagrodami

Na początku lutego dzieci brały udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym na „Maskę karnawałową''.

Plakat XV edycji konkursu "Aluminiowa góra puszek"

Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o. o. działając w ramach edukacji ekologicznej ogłasza konkurs „Aluminiowa Góra Puszek”

Logo wydarzenia: Strategia Rozwoju Miasta Wągrowca do 2030 roku

Miasto Wągrowiec przystąpiło do prac nad sporządzeniem najważniejszego dokumentu planistycznego - Strategii Rozwoju Miasta Wągrowca do 2030 roku.

Zdjęcie do wydarzenia: Graliśmy z WOŚP - przedstawiające puszkę do kwestowania i zaświadczenie o zebranej kwocie

Gramy z WOŚP! Drugi rok z rzędu bierzemy udział u akcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serduszko WOŚP

Drodzy Rodzice! Siema!  Nasze Przedszkole po raz drugi przyłącza się do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zdjęcie do wydarzenia: Szlachetna paczka 2020 - podziękowanie - przedstawiające dyplom dla Przedszkola

Jak co roku w okresie świątecznym zachęcamy Rodziców naszych przedszkolaków do pomocy innym. Już po raz drugi wzięliśmy udział w „Akcji Szlachetna Paczka”.