Zdjęcie z wydarzenia: Loteria dla Jacka - podsumowanie - przedstawiające Rodziców kupujących losy

Pochodzący z Wągrowca Jacek Niespodziany jesienią ubiegłego roku dowiedział się, że zostało mu najwyżej kilka miesięcy życia… Nie godzi się jednak ze śmiercią i walczy do ostatniego oddechu, dla czwórki maluchów, które nie wyobrażają sobie świata bez taty…

W pomoc Jackowi włączyło się nasze Przedszkole wraz z Rodzicami. Zorganizowaliśmy Wielką Loterię Fantów.
Akcja rozpoczęła się pierwszego marca i trwała do wyczerpania zapasów. Wśród przygotowanych fantów były między innymi vouchery na zabiegi kosmetyczne, wejściówki na basen, bony podarunkowe (o różnej wartości) do wykorzystania w lokalnych instytucjach handlowo-usługowych, zaproszenia na pizzę, karnety treningowe, książki i wiele, wiele więcej... Akcję wspierał również Urząd Miasta Wągrowca oraz większość lokalnych firm o wielkich sercach.

Dzięki hojności Rodziców, dzieci i osób z zewnątrz udało się uzbierać kwotę 6726, 06 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim firmom, przedsiębiorstwom, które wsparły naszą akcję przekazując bony, vouchery, karnety:
- Nesa.nails – stylizacja paznokci Wenesa Figura
- Pomalovane Nails&MakeUp Emilia Adamska