Szanowni Państwo!

Poniżej lista dzieci przyjętych do naszego przedszkola oraz nieprzyjętych w rekrutacji uzupełniającej:

Poniżej lista dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola oraz niezakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej:

Po zakwalifikowaniu dziecka mają Państwo obowiązek potwierdzić wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia zamieszczonego poniżej w terminie 31.05 - 04.06.2021r. i oddanie do przedszkola. Nieprzyniesienie potwierdzenia skutkuje utratą miejsca w przedszkolu.

Poniżej lista dzieci przyjętych do naszego przedszkola, które zostały uprzednio zakwalifikowane oraz nieprzyjętych:

W związku ze zwolnieniem kilku miejsc ogłaszam postępowanie rekrutacyjne uzupełniające. Proszę o wypełnienie wniosku zamieszczonego poniżej i oddanie do przedszkola w dniach: 04 – 07.05.2021r. Proszę zwracać uwagę przy wypełnianiu kart, iż należymy do obwodu Szkoły nr 1. Ulice wchodzące w skład obwodu znajdują się w załączonej Uchwale.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nastąpi 28.05.2021r.

Udzielamy informacji pod numerami telefonów:

• sekretariat: 67 2621000,
  • referent: 786 202 250
  • dyrektor: 609 202 240

Pliki do pobrania:

1. Wniosek o przyjęcie do przedszkola - pobierz (format PDF)
    *informacja o ulicach należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 znajduje się w linku do Uchwały Rady Miejskiej (format PDF),
  2. Regulamin rekrutacji 2021/2022 - pobierz (format PDF)
  3. Harmonogram rekrutacji do przedszkoli - pobierz (format PDF)
  4. Potwierdzenie woli obowiązkowe - pobierz (format PDF) - proszę wypełnić i przynieść do przedszkola po zakwalifikowaniu.