plakat wydarzenia


Pomogliśmy dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla nich zebraliśmy Górę Grosza!

Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci przebywających w pieczy zastępczej czeka na taką rodzinę.

Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

DZIĘKUJEMY RODZICOM I DZIECIOM ZA UDZIAŁ W AKCJI, ZEBRALIŚMY NA TEN CEL tylko w naszym przedszkolu 395,83 złotych.

grosz21