Zdjęcie z wydarzenia: Wigilia przedstawiające Gwiazdora

Dzień 18 grudnia był dla nas bardzo wyjątkowy. Tego dnia obchodziliśmy przedszkolną Wigilię. Dzieci pomagały dekorować stoły, układając na nich serwetki oraz same pyszności. W oczekiwaniu na najważniejszą osobę tego dnia - Gwiazdora dzieci wspólnie z Paniami śpiewały kolędy.
Dzieci z grupy Koziołeczki w ramach kolędowania, chcąc uczcić Boże Narodzenie i podzielić się tym ze swoimi Rodzicami opracowały i wykonały śpiewane Jasełka. W kilku świątecznych piosenkach i kolędach przekazały niezwykłą atmosferę wraz z historią Narodzenia Syna Bożego.
Następnie każda grupa osobno udała się obejrzeć film od wyczekiwanego gościa. Nagle nie wiadomo skąd w naszych drzwiach pojawił się Gwiazdor, którego dzieci tak wyczekiwały. Po wspólnej piosence gość zapytał się dzieci czy były grzeczne? Na początku porozmawiał z niektórymi, którzy obiecali zgodnie się bawić z innymi, słuchać pań oraz pilnie się uczyć. Następnie Gwiazdor wręczył wszystkim prezenty. Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Do zobaczenia Gwiazdorku za rok! Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz dotychczasową owocną współpracę.
Życzymy Wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt!