Zdjęcie z wydarzenia: Żabki zwiedzają ogródki działkowe- przedstawiające dzieci z grupy Żabki na ogródku działkowym


Pani Jesień wiele darów w swoim koszu niesie. Jednymi z nich są dary, jakie otrzymujemy z sadu i ogrodu. Dlatego też zgłębiając tematykę jesiennych zmian, jakie zachodzą w różnych środowiskach, przedszkolacy z grup „Żabki”” w piątek 10 września wybrali się z wycieczką do ogródków działkowych. W bezpośredni sposób mieli okazję zapoznać się z czynnościami wykonywanymi w okresie jesieni na działce oraz wykazać się znajomością owoców i warzyw, jakie obecna pora roku nam ofiarowuje. Dzieci skorzystały też z zaproszenia Pana Wiesia, który pokazał im hodowlę królików. Dzieci mogły karmić króliki marchewką oraz jabłkami. Serdecznie dziękujemy Państwu Loręckim Rodzicom naszej Lenki za zorganizowanie zdrowego poczęstunku oraz poświęcony nam czas. Dziękujemy też Panu Wiesiowi.