Zdjęcie z wydarzenia: Żabki w bibliotece w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu - przedstawiające dzieci z grupy Żabki z Paniami bibliotekarkami i policjantką

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu dzieci z grupy Żabki wybrały się dzisiaj do MBP. Pani Karolina mama Marysi przeczytała dzieciom bajkę „Kicia Kocia na rowerze”. Następnie dzieci wysłuchały pogadanki na temat bezpieczeństwa oraz minimalizowania zanieczyszczeń powietrza przez spaliny samochodowe. Każde dziecko mogło wcielić się w postać policjanta. Na zakończenie dzieci dostały zdrowy poczęstunek - jabłko od Pań z biblioteki oraz odblask od funkcjonariuszy policji. Serdecznie dziękujemy mamusi Marysi za zaproszenie i zorganizowanie spotkania.