Zdjęcie z wydarzenia:Międzynarodowy Dzień Kropki 2021 - przedstawiające dzieci przy wykonywaniu kropkowej pracy

Międzynarodowy Dzień Kropki 15 września, jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci Peter H. Reynolds wydał książeczkę pod tytułem “The Dot”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. W naszym przedszkolu dzieci poznały historię Vashti, dowiedziały się, że najważniejsze są podjęte próby i wiara we własne możliwości. W tym dniu poprzez zabawę wzmacniały wiarę we własne siły i bawiły się przy tym przednio, przez cały dzień towarzyszyły im kropki w różnej postaci.