Zdjęcie z wydarzenia: Dzień Przedszkolaka 2022 - przedstawia dzieci w koronach

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na dzieci czekały niespodzianki – oprócz jakże ważnych życzeń z okazji ich święta – liczne tańce, zabawy i łakocie.
Każda grupa świętowała na swój sposób, tak na przykład Kaczuszki spędziły dzień w sportowej atmosferze, Jeżyki zasiadły do wspaniałej uczty, Rybki oraz Biedronki bawiły się świetnie z balonami, Koziołki wykonały korony i wszystkie dzieci przeszły przez koronację, nie brakowało mini disco oraz zabaw z chustą animacyjną, a na zakończenie także łakoci, Tygryski pokonywały sensoryczny tor przeszkód, który zaprowadził je do pysznego poczęstunku, a Kotki w czasie świętowania odbyły wspólne wyjście do „Przedszkolnego Kina”. Każde dziecko otrzymało specjalny bilet, który uprawniał do obejrzenia ciekawych przygód Minionków. W kinie było ciemno, ale przyjemnie i bezpiecznie i nie zabrakło popcornu. Film, trzymał w napięciu do ostatniej sekundy. Po seansie słychać było komentarze „Ale było fajnie", "To był super dzień". Nie zabrakło również wspólnych tańców, zabaw bańkami mydlanymi. Na koniec Kotki wykonały „Aleje gwiazd”, bo przedszkolaki to same gwiazdy.
Choć każdy inaczej spędził ten pełen wrażeń dzień, to wszyscy bawili się świetnie!