Zdjęcie z wydarzenia: Powitanie Jesieni - przedstawia dzieci w jesiennej dekoracji

W piątek 23 września w naszym przedszkolu obchodzono Powitanie Jesieni. Dzieci z grup Żabki, Koziołki, Kotki i Tygryski przygotowały pyszną, witaminową sałatkę owocową - były jabłka, winogrona, gruszki a także śliwki. Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców. Przyrządzenie sałatki dało dzieciom wiele satysfakcji - udała się, wyszła wspaniale! Nikogo nie trzeba było namawiać do jej spróbowania, gdyż najbardziej smakuje posiłek przygotowany samodzielnie. Jeżyki, Rybki oraz Żabki stworzyły piękne portrety Pani Jesieni, a Biedronki poszukiwały wszystkich oznak nowej pory roku. Kaczuszki bacznie przypatrywały się zmianom zachodzącym w przyrodzie.