Na początku przedszkolaki wystąpiły dla gości z przedstawieniem pt. "Dom pod grzybkiem". Następnie mamy- wróżki przeprowadziły zabawy przepowiadające przyszłość. Z demonicznym wulkanem wystąpiła wróżka Mama- Marta, która wprowadziła dzieci w tajniki chemii. Poczęstunek przygotowany przez rodziców uświetnił uroczystość, słodycze rozpływały się dzieciom w ustach. Ostatnim punktem imprezy były tańce przygotowane przez rodzica Panią Agatę, która była animatorką zabaw tanecznych.

Dzieci z uśmiechem i radością wrócił do domów.

Dziękujemy wszystkim rodzicom. "Koziołeczki"

W piątek "Koziołeczki" również wróżył z wosku i uczestniczyły we wróżbach andrzejkowych. Ciekawym zajęciem był temat o falach dźwiękowych. Pani praktykantka Patrycja przygotowała dla dzieci eksperyment obrazujący fale dźwiękowe za pomocą głośnika, plastikowego kubeczka, membrany i cukru. Pod wpływem muzyki cukier "podskakiwał" na kubeczku. Zajęcie uświetnił występ Adriana , który grał na akordeonie. Pani Patrycja również przyniosła instrument- ukulele, na którym zagrała śpiewając piosenkę "Hakuna Matata" z filmu "Król Lew".

Zabawa byłą super.

Dziękujemy.