Dzieci bardzo chętnie pomagały w tym dniu w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki. O wyznaczonej godzinie wszystkie grupy zebrały się na holu aby obejrzeć Jasełka przygotowane przez dzieci z grupy ,,Rybki´ oraz ,,Biedroneczki”. Aktorzy – Aniołki, Królowie, Pasterze, Józef, Maryja, przygotowane dekoracje (żłobek, gwiazda betlejemska, szopka), wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach pani dyrektor złożyła dzieciom, nauczycielom, wszystkim pracownikom przedszkola oraz przybyłym na uroczystość rodzicom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wszystkie grupy wróciły do sal gdzie w dźwięku kolęd zasiadły do odświętnie nakrytego stołu. Dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.

Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie prezentów. Pani Joannie Kasica- Łukaszewicz za zorganizowanie Gwiazdorów, a wszystkim rodzicom za odświętne ubranie dzieci oraz przygotowanie strojów na Jasełka.