Mimo, że luty jest zimowym miesiącem pełnym chłodnych dni w naszym przedszkolu był taki dzień, gdzie wszystkim w sercach było cieplej…Niezwykły dzień. Walentynkowe spotkanie z Babcią i Dziadkiem, w dniach 13 i 14 lutego.

Dzieci z miłości do babci i dziadków przygotowały dla nich przedstawienie, a kochające babcie i dziadkowie z radością i zapałem oklaskiwali ukochane wnuki. Program artystyczny był kolorową przeplatanką piosenek, wierszy, tańców oraz scenek humorystycznych z miłością w tle. Po występach nie zabrakło również wykonanych dziecięcymi rączkami walentynkowych upominków oraz poczęstunku, o który zadbali rodzice.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Zdjęcia  Buttons2