Festyn rozpoczął sie wspólną piosenką dla Mamy i Taty. Po wystepie przedszkolaków wystąpił laureat Festiwalu Piosenki Dzieciecej w Damasławku Adrian Wiśniewski z grupy ,,Koziołeczki" z finałową  piosenką ,,Beksa" oraz zaprezentował sie w piosence ,,Jak rozmawiac trzeba z psem". Adrian nagrodzony został gromkimi brawami. Adrian gratulujemy i życzymy zwycięstwa na szczeblu wojewódzkim. Trzymamy kciuki.

W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie, także babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie, mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych i wspólnego biesiadowania.

Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg festynu, dzieciom i ich rodzicom, bardzo dziękujemy!

Szczególne podziękowania kierujemy do pani Joanny Kasica-Łukaszewicz, pani Magdaleny Jezierskiej oraz pani Natali Spychalskiej.