W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.

Występy rozpoczęły się polonezem w wykonaniu dzieci. Po uroczystym polonezie nadszedł czas na występy dzieci, wiersze i piosenki. Następnie Pani Dyrektor podziękowała Wszystkim za ten rok, wręczyła dyplomy rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu naszej grupy pani Annie Adamczewskiej, pani Karolinie Piechowiak, pani Agnieszce Sierakowskiej, pani Karolinie Frelich oraz panu Piotrowi Taciak.. Nadszedł czas podziękowań kierowanych do rodziców przez nauczycielkę grupy panią Justynę, oczywiście nie obyło się bez łez wzruszenia. Następnie Pani Anna Adamczewska w imieniu Rady Rodziców oraz wszystkich zebranych na uroczystości skierowała słowa podziękowań do Pani Dyrektor oraz Pani Justyny.

Po programie artystycznym i podziękowaniach nastąpiło wręczenie Absolwentom fotoksiążek i upominków.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.

Serdecznie dziękuję Wam kochani rodzice , za ten wspólnie spędzony rok. Dziękuję za zaangażowanie w pracę naszej grupy, za dobre słowo, wsparcie w trudnych chwilach oraz codzienny uśmiech. Żegnanie się z Wami to naprawdę trudny czas.

Justyna Erens