W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.

Występy rozpoczęły się polonezem w wykonaniu dzieci. Po uroczystym polonezie nadszedł czas na występy dzieci, wiersze i piosenki. Następnie Pani Dyrektor podziękowała Wszystkim za ten rok, wręczyła dyplomy rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu naszej grupy Pani Budynek, Kasicy, Liske, Duplickiej, Białkowskiej, Bobrowskiej oraz Panu Kromolińskiemu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców za mistrzowsko zaśpiewaną dla Pań piosenkę oraz piękne pamiatki. Z naszej strpony dziękujemy za lata owocnej współpracy.

Po programie artystycznym i podziękowaniach nastąpiło wręczenie Absolwentom fotoksiążek i upominków.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.

Serdecznie dziękuję Wam kochani rodzice, za ten wspólnie spędzony rok. Dziękuję za zaangażowanie w pracę naszej grupy, za dobre słowo, wsparcie w trudnych chwilach oraz codzienny uśmiech. Żegnanie się z Wami to naprawdę trudny czas.

Elżbieta Jezierska