Szczególne podziękowania kierujemy do grup:

Jeżyki – za zbiórkę pieniędzy i zakup odkurzacza,

Żabki – za zbiórkę pieniędzy i zakup dwóch bonów za 150zł do CCC,

Biedronki – za zbiórkę pieniędzy i zakup bonu do CCC,

Kotki – za zbiórkę pieniędzy, zakup sztalugi dla Nadii, bonu do Sinsay oraz karmy dla psa.

Ze pieniądze zebrane w pozostałych grupach, udało się także zakupić: bon do Top Secret oraz Diversa, każdy za 150zł.

Pracownicy Przedszkola nr 1 w Wągrowcu zebrali kwotę 450zł, za którą zakupiono bony do sieci sklepów Biedronka.

Łącznie zebrano kwotę 1796,00zł oraz spełniliśmy kluczowe potrzeby rodziny (żywność, chemia, przybory do rysowania, pościel).

PODZIĘKOWANIA

Bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję i zorganizowanie zbiórki przez Szkołę Podstawową nr 4 w Wągrowcu, Beauty Studio Marika Zdrzałka i Sandra Przysiek w Wągrowcu oraz Make Up Artist Patrycja Dykban w Wągrowcu.

Szczególne podziękowania należą się Panu Arkadiuszowi Hanyżewskiemu, mieszkającemu poza naszym powiatem za indywidulaną pomoc i zakup produktów spożywczych i chemicznych.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję Szlachetna Paczka. Dzięki Nam rodzina p. Marty będzie miała cudowne, pełne radości Święta Bożego Narodzenia!!!

Koniec rozmowy na czacie

Wpisz wiadomość...