Zdjęcie z wydarzenia: Warsztaty LEGO - przedstawia warsztaty

Dzieci z naszego Przedszkola uczestniczyły w warsztatach Lego, podczas których miały okazje do świetnej zabawy kultowymi klockami i poznania ciekawostek technicznych.

Zdjęcie z wydarzenia: Tygryski są eko! - przedstawia dzieci przy pracy

Tygryski zapoznały się poprzez zabawę i zajęcia badawcze z różnymi możliwościami dbania o matkę Ziemię.

Zdjęcie z wydarzenia: Starszaki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 1 - przedstawia dzieci w szkole

„My przedszkolne starszaki za moment zmienimy się w pierwszaki – pomoc w oswojeniu się dziecku z obawami przed nową rolą ucznia”.

Zdjęcie z wydarzenia: U Koziołków niczym w szkolnej ławce - przedstawia dzieci z ich gościem

Koziołki miały przyjemność gościć eksperta na swoich zajęciach. Odwiedziła nas Babcia Aleksego, która jest nauczycielką.

Zdjęcie z wydarzenia: Warsztaty edukacyjne w MDK - przedstawia dzieci na warsztatach

Wszystkie nasze Przedszkolaki brały udział w warsztatach edukacyjnych Kino Przedszkole: Przyjaciele natury: zwierzęta potrzebne człowiekowi.

Zdjęcie z wydarzenia: Nieco magii i iluzji - przedstawia zdjęcie dzieci z magikiem

Do naszego Przedszkola zawitał iluzjonista.