Zdjęcie z wydarzenia: Zwierzaki u Rybek - przedstawia dzieci z gośćmi

Rybki odwiedziła Pani Kamila - Mama naszego Pawełka. Razem z Panią Kamilą dzieci gościły w sali: dwa króliki, dwa szczury hodowlane, żółwia wodno-lądowego oraz przeuroczą kotkę.
Wizyta Pani Kamili miała związek z omawianym tematem o zwierzętach domowych. Mama Pawełka razem z dziećmi omówiła sposób zajmowania się zwierzętami, obowiązki właścicieli oraz opowiedziała ciekawostki o swoich zwierzakach. Dzieci mogły dotknąć każdego zwierzątka i zadawać pytania. Na koniec Rybki otrzymały od Pani Kamili niespodziankę - każde dziecko mogło wybrać dla siebie figurkę zwierzęcia, pozostałe figurki znalazły swój nowy dom na naszych przedszkolnych półkach. Ogromnie dziękujemy Pani Kamili za cudne zajęcia, które Rybki z pewnością zapamiętają na długo!