Ilustracja działu Rekrutacja

Szanowni Państwo!

Z dniem 4 maja rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą do naszego Przedszkola, która potrwa do 9 maja 2022r.
W tym czasie prosimy o dostarczenie do Przedszkola wniosków z wypełnionymi oświadczeniami oraz obowiązującymi dokumentami. Zasady rekrutacji oraz opisy wymaganych form dokumentów znajdują się w Regulaminie Rekrutacji.

Prosimy zwrócić uwagę na przynależność naszego Przedszkola do obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 i miejsca zamieszkania dziecka w jej obwodzie - mówi o tym Uchwała Rady Miejskiej.
Harmonogram rekrutacji według zarządzenia Pana Burmistrza dostępny w załącznikach.

Ważna informacja: po ogłoszeniu listy dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola prosimy dostarczyć potwierdzenie woli przyjęcia do naszego Przedszkola w terminie od 30 maja do 3 czerwca 2022r. W przypadku niedostarczenia potwierdzenia dziecko traci miejsce w przedszkolu (załącznik nr 5).
Dokumenty są do pobrania poniżej oraz w przedsionku przedszkola.

Serdecznie zapraszamy.

Udzielamy informacji pod numerami telefonów:

• sekretariat: 67 2621000
  • referent: 786 202 250
  • dyrektor: 609 202 240

Pliki do pobrania:

1. Wniosek o przyjęcie do przedszkola 2022/2023 rekrutacja uzupełniająca - pobierz (format PDF).
  2. Informacja o ulicach należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 1 znajduje się w Uchwale Rady Miejskiej (format PDF).
  3. Regulamin Rekrutacji 2022/2023 - pobierz (format PDF).
  4. Harmonogram rekrutacji do przedszkoli - pobierz (format PDF).
  5. Potwierdzenie woli korzystania z usług Przedszkola (format PDF).