partnerzy

Ważnym obszarem pracy naszego przedszkola jest współpraca ze środowiskiem lokalnym, które wspiera działania wychowawczo - dydaktyczne przedszkola. Dzięki temu możemy przybliżyć dzieciom specyfikę pracy w różnych zawodach oraz uwrażliwić je na potrzeby innych.

Część działań jest podejmowana systematycznie, inne wynikają z bieżących potrzeb. W codziennej pracy współpracujemy z wieloma organizacjami i instytucjami, które pomagają nam w procesie edukacji naszych wychowanków, przyczyniając się w ten sposób  do uatrakcyjnienia procesu wychowawczo - dydaktycznego.

Polski Czerwony Krzyż Miejski Dom Kultury Muzeum Regionalne
Miejska Biblioteka Publiczna Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Komenda Powiatowa Policji