Nauczyciele:
- Borowiec Małgorzata - dyrektor, nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: logopeda;
- Cytlak Renata - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie;
- Dawidowicz Izabela - nauczyciel kontraktowy, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki;
- Erens Justyna - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: terapeuta pedagogiczny, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju dziecka;
- Gizińska Karolina - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: oligofrenopedagog;
- Guział - Ossowska Agnieszka - nauczyciel wychowania przedszkolnego, wykształcenie wyższe magisterskie;
- Jezierska Elżbieta - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: terapeuta pedagogiczny;
- Kaczorowska Anna - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie;
- Kaczorowska Michalina Kamila - nauczyciel kontraktowy, wykształcenie wyższe magisterskie;
- Marcinkowska Katarzyna - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie dodatkowe kwalifikacje: logopeda, terapeuta ręki;
- Przesławska Małgorzata - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: terapeuta pedagogiczny;
- Przybyła - Głowińska Małgorzata - nauczyciel dyplomowany, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: logopeda;
- Skowron Patrycja - nauczyciel kontraktowy, wykształcenie wyższe magisterskie;
- Szczepaniak Milena - nauczyciel kontraktowy, wykształcenie wyższe magisterskie, dodatkowe kwalifikacje: nauczyciel języka angielskiego;
- Guział - Ossowska Agnieszka - pedagog specjalny.
- Marciniak Aurelia - religia.
- Rybak - Drobik Iwona - psycholog.
- Szczepaniak Milena - język angielski.
Pracownicy obsługi:
- Kucharska Weronika - pomoc nauczyciela;
- Słoma Kamila - referent;
- Bochna Beata - woźna;
- Czarnecka Elżbieta - woźna;
- Gaszyńska Alicja - woźna;
- Kaczmarek Jolanta - woźna;
- Kulczak Agnieszka - woźna;
- Łuczak Marzena - woźna;
- Mirek Wanda - woźna;
- Pisarek Wioleta - woźna;
- Piasecki Jacek - rzemieślnik- konserwator.