Zdjęcie z wydarzenia: Konkurs „Autyzm wśród nas” - przedstawiające kilku uczestników z pracami konkursowymi

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym, pt. ,,Autyzm wśród nas" organizowanym przez Towarzystwo społeczno - prawne w Wągrowcu. Celem konkursu jest zwiększenie tolerancji autyzmu wśród dzieci. By przybliżyć naszym wychowankom ten ogromny problem społeczny, wyjaśnić zaburzenia dzieci autystycznych, oswoić z faktem, że wśród nas żyją dzieci inne zamknięte we własnym świecie, ale nie gorsze od nas włączyliśmy się wspólnie z Rodzicami w wykonanie prac konkursowych. Każda praca była inna, ale jakże pomysłowa. Dziękujemy Rodzicom za współpracę. Teraz czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.