Szanowni Państwo!
Bardzo dziękuję za włączenie się do współpracy z naszym Przedszkolem, szczególnie gorąco dziękuję obecnej Radzie Rodziców za organizowanie dodatkowych akcji służących zbieraniu funduszy oraz poprzedniej Radzie. Dzięki temu nasze Przedszkole zostało doposażone w dwa monitory interaktywne. Jeden z nich będzie przeznaczony dla dzieci młodszych, a drugi będzie działał w grupie starszaków.
Dziękuję wszystkim Państwu, którzy dołożyli swoją cegiełkę do zorganizowania kiermaszu świątecznego. Uzbieraliśmy kwotę 4970 zł., którą Rada Rodziców przeznaczy na potrzeby dzieci.
Dziękuję również za zakup paczek w każdej grupie, za uszycie dwóch strojów dla gwiazdora, za przyniesione słodkości w ramach współpracy w każdej grupie, za stroje przygotowane dla dzieci z grupy Koziołki.
Dziękuję wspaniałemu Gwiazdorowi i Pani Elfowej za rozdanie prezentów i zabawy z dziećmi.
Życzę wspaniałych Świąt i spotkania w zdrowiu w Nowym Roku 2024.

Małgorzata Borowiec
Dyrektor Przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy