Zdjęcie z wydarzenia: Żabki z wizytą w ZS 1 - przedstawia przedszkolaki z uczniami

Grupa Żabki dnia 4.04.2024r., na zaproszenie Pani Marty Jeneralczyk, uczestniczyła w wycieczce do Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu. Celem wycieczki było: preorientacja zawodowa - zapoznanie dzieci z wybranymi zawodami (fotograf, kucharz, mechatronik, informatyk); kształtowanie postawy pracy i motywacji do działania; pobudzanie i rozwijanie zainteresowań dzieci; stymulowanie dziecięcych prozawodowych marzeń. Dzieci wraz z uczniami uczącymi się zawodu kucharza dekorowały ciasteczka i babeczki wielkanocne, poznały także pracę fotografa i sposób w jaki robi się zdjęcia oraz zaznajomiły się z zawodami mechatronika i informatyka. Żabki wysłuchały bajki czytanej przez uczennicę oraz zatańczyły do piosenki „Góry, do góry” z uczniami przebranymi za maskotki. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie, nauczycielom i uczniom za zorganizowanie ciekawej i pełnej emocji wycieczki.