W tajemnicy przed nią, razem z Panią Gosią, wykonały laurkę oraz przygotowały część artystyczną. Pani Ola była bardzo wzruszona pamięcią i niespodzianką.   Była z dziećmi od pierwszego ich dnia w przedszkolu opiekowała się nimi pomagając pani Małgorzacie Przesławskiej,  dbała o to, by dzieci nie odchodziły od stołu głodne, pomagała w „trudnych chwilach” , jakie czasami zdarzały się dzieciom, dbała o ład i porządek. Do życzeń dołączyli się również rodzice , którzy podziękowali za każdy dzień spędzony z ich dziećmi w naszym przedszkolu, za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc w życiu codziennym oraz poczucie bezpieczeństwa. Rodzice przygotowali poczęstunek, by w ten sposób wyrazić swoje podziękowania. Pani Ola za wszystko z całego serca dziękuje, dla swoich milusińskich też przygotowała małe upominki. Ten wyjątkowy dzień ukazuje nam ,że słowo DZIĘKUJE oraz to, że potrafimy zauważyć i docenić drugiego człowieka w codziennym jakże zabieganym życiu jest najcenniejsze i najpiękniejsze.