Mali artyści ze wszystkich grup wiekowych, do swoich występów przygotowali się niezwykle profesjonalnie. Dzieci przepięknie nauczyły się na pamięć nawet bardzo długich wierszyków i mimo tremy, fantastycznie wystąpiły przed zgromadzoną publicznością. Jury oceniało artystów za poziom opanowania tekstu i wyrazu artystycznego . Niektóre wykonania były naprawdę przebojowe! Ostatecznie, choć zadanie nie było łatwe, jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latków i 5-6 latków. Gratulujemy wszystkim biorącym w konkursie udział dzieciom odwagi a zwycięzcą gratulujemy wygranych miejsc. W poniedziałek już w naszym przedszkolu konkurs miedzyprzedszkolny, w którym udział wezmą dzieci z wągrowieckich przedszkoli. Organizatorami konkursu są pani Anna Kaczorowska oraz pani Małgorzata Przesławska.