Zdjęcie z wydarzenia: WEEKEND CUDÓW - Finał Akcji Szlachetnej Paczki - przedstawia przekazanie darów

Drodzy Darczyńcy! Paczki z darami już dotarły do Pani Iwony i jej Dzieci. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, Radzie Rodziców oraz Pracownikom Przedszkola, którzy zaangażowali się w przygotowanie Szlachetnej Paczki. Angażując się w projekt, nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, lecz pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie. Cieszymy się, że mogliśmy uczynić coś dobrego dla drugiego człowieka. Pokazaliśmy, że także w dzisiejszych trudnych czasach potrafimy się zmobilizować do pozytywnego działania. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim darczyńcom i mamy nadzieję, że za rok wspólnie z Państwem uda nam się zorganizować Szlachetną Paczkę ponownie.