Zdjęcia z wydarzenia: Kończymy ten rok szkolny i dziękujemy - przedstawiające występ dzieci

Szanowni Państwo!

Kilka słów o nadchodzącym początku roku szkolnego 2021/22:


Zebrania organizacyjne odbędą się w następujących dniach:

 • 26.08.2021 r. godz. 16.00 – grupy: Kotki , Tygryski (miejsce: nowa sala Tygryski)
 • 26.08.2021 r. godz. 17.00 – grupy: Kaczuszki, Jeżyki, Rybki (miejsce: korytarz w siedzibie przedszkola)
 • 27.08.2021 r. godz.16.00 – grupy: Biedronki, Żabki, Koziołeczki (miejsce: korytarz w siedzibie przedszkola)

Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym.
Listy dzieci są wywieszone na drzwiach przedszkola.

 

Zajęcia adaptacyjne dla chętnych dzieci odbędą się w grupach przy udziale nauczycieli prowadzących grupę w następujących godzinach:

27.08.2021r.:

 • Godz.16.00 do 16.30 – Tygryski, dzieci o nazwiskach od B do M.
  Godz. 16.40 – 17.10 – dzieci o nazwiskach od M do Ż.

 

30.08.2021r.

 • Godz.16.00 – 16.30 – Kaczuszki, dzieci o nazwiskach od CH do K.
  Godz. 16.40 – 17.10 – dzieci o nazwiskach od N do W.
 • Godz. 16.00 – 16.30 –Jeżyki, dzieci od A do K.
  Godz.16.40 – 17.10 – dzieci o nazwiskach od M do W.
 • Godz. 16.00- 16.30 – Rybki, dzieci od B do N.
  Godz. 16.40 – 17.10 dzieci od P do W.
 • Godz. 16.00 -16.30 – Biedronki. Dzieci od B do M.
  Godz. 16.40 – 17.10 – dzieci od N do W.
 • Godz. 16.00 – 16.30. – Żabki, dzieci od B do P.
  Godz. 16.40 – 17.10- dzieci od P do W.

 

Podziękowanie Dyrektora


Szanowni Państwo bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę w tym trudnym roku, za cierpliwość , za przestrzeganie procedur, za wielokrotne wspomaganie przedszkola , dzieci oraz nauczycieli w grupach .

Radzie Rodziców bardzo dziękuję za zorganizowanie wyjazdu do Krainy Urwisa , za zakupienie i wykonanie prezentów z okazji świąt oraz na zakończenie roku a także za ogromne zaangażowanie we współpracę z przedszkolem.

Całemu personelowi Przedszkola nr1 dziękuję za rzetelną i odpowiedzialną pracę, za wypełnianie obowiązków z sercem i oddaniem dla dzieci, za cierpliwość i pracowitość w wypełnianiu dodatkowych obowiązków związanych z przestrzeganiem procedur przeciw Covid.

Życzę Wszystkim Państwu oraz dzieciom zdrowia, beztroskiego wypoczynku, cieszenia się słońcem i do zobaczenia wkrótce.


Z poważaniem,
Małgorzata Borowiec
Dyrektor Przedszkola nr 1
im. Jana Brzechwy

 

 List wakacyjny od Burmistrza Miasta

"Wągrowiec, dnia 25 czerwca 2021 r.


Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy Administracji i Obsługi
Szkół i Przedszkoli, Rodzice,
Drodzy Uczniowie


Koniec roku szkolnego to czas podsumowania dziesięciomiesięcznego wysiłku, związanych z nim małych i dużych sukcesów. Rok szkolny 2020/2021 – wbrew oczekiwaniom – nie był łatwiejszy niż poprzedni. Z racji pandemii koronawirusa postawił przed nami wszystkimi zadania, z którymi wcześniej nie było dane nam się spotykać na tak szeroką, masową skalę.


Zdalne nauczanie oraz nieustanna troska o zdrowie stały się życiowym egzaminem, który wszyscy musieliśmy zdawać od października do maja. I choć nie było to łatwe, wysiłek uczniów, rodziców i nauczycieli włożony w edukację w formie on-line zasługuje na najwyższe uznanie.


Drodzy Uczniowie,
Gratuluję Wam przede wszystkim sukcesów i osiągnięć na miarę możliwości każdego z Was. Wierzę, że wiedza, a przede wszystkim umiejętności, jakie zdobyliście, pozwolą Wam w przyszłości z powodzeniem kształtować swe życie w zgodzie z marzeniami, czego serdecznie Wam życzę. Póki co, pragnę byście cieszyli się w sposób bezpieczny nadchodzącymi wakacjami, czerpiąc z nich wiele radości i sił oraz zapału, który zaowocuje w następnym roku szkolnym.


Szanowni Rodzice,
Zdaję sobie sprawę, że bez Waszego wsparcia i zrozumienia, organizacja nauki w kończącym się dziś roku szkolnym byłaby niezmiernie trudna. Dziękuję Państwu za zaangażowanie we wspieranie edukacji państwa dzieci – młodego pokolenia Wągrowczan – którzy
w przyszłości kształtować będą oblicze naszego miasta. Państwa dbałość o ich edukację
to wspólny wkład w lepszą przyszłość nas wszystkich.


Szanowna Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi,
Bez Państwa niebagatelnego wysiłku, włożonego w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży oraz zapewnienie bezpiecznych warunków rozwoju, właściwe funkcjonowanie szkół
i przedszkoli nie byłoby możliwe. To dzięki Państwa wytężonym wysiłkom, a nierzadko poświęceniu, możemy dziś świętować sukcesy młodych ludzi, którzy nie tylko budują je przez realizację podstaw programowych nauczania, ale i udział w konkursach, przeglądach artystycznych czy zawodach sportowych. Wiele z tych sukcesów stanowi pokłosie Państwa inspiracji i wsparcia.
Życzę Państwu nieprzemijającej satysfakcji z osiągnięć zawodowych, jednocześnie wyrażając nadzieję, że okres nadchodzących wakacji będzie dla Państwa dobrym czasem na wypoczynek, regenerację sił witalnych i budowanie pięknych relacji z innymi ludźmi w Państwa otoczeniu.

Z poważaniem,
Jarosław Berendt
Burmistrz Miasta Wągrowca"

 

Oryginalny list w wersji PDF