Zdjęcie z wydarzenia:Dzień Postaci z Bajek i występ Koziołeczków - przedstawia występ Koziołków

Koziołeczki przedstawiają spektakl pt. „Śnieżka i jej przygody”, a Przedszkolaki zamieniają się w bajkowe postacie.
Dnia 6 listopada obchodziliśmy w Przedszkolu Dzień Postaci z Bajek, tego dnia wszystkie dzieci przyszły do Przedszkola poprzebierane za bajkowe postacie. W naszym holu nastał magiczny - bajkowy nastrój. Specjalnie na tę uroczystość starszaki z grupy Koziołeczki przygotowały przedstawienie teatralne pt. „Śnieżka i jej przygody”. Przedszkolaki gromkimi brawami nagrodziły swoich kolegów, a następnie wszyscy razem bawili się do piosenki „Witajcie w naszej bajce”.

Natomiast 8 listopada w środowe popołudnie Koziołeczki wystąpiły dla swoich Rodziców. Dzieci zaprezentowały Rodzicom przedstawienie pt. „Śnieżka i jej przygody”. Braw nie było końca, widownia była zachwycona występem małych aktorów. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach i za tak liczne przybycie.