Zdjęcie z wydarzenia: Andrzejkowe czary z Rodzicami u Kotków i Tygrysków - przedstawia zdjęcie grupowe

Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji - to czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy Rodziców. Zebraliśmy się więc - by wspólnie się pobawić, poczarować, powróżyć. Zaproszeni Rodzice zabrali dzieci do świata magii i czarów. Nie zabrakło tradycyjnego ustawiania „bucików”, „losowania rekwizytów” i innych wróżb związanych z Andrzejkami. Dzieci miały szanse eksperymentować robiąc wulkan oraz pastę dla słonia. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział w magicznym rytuale andrzejkowym. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie wspaniałych andrzejkowych zabaw.