Zdjęcie z wydarzenia: Mali ogrodnicy – Kotki i Tygryski - przedstawia dzieci przy pracy

W naszym Przedszkolu odbyły się zajęcia ogrodnicze, które przeprowadziła Pani Katarzyna Kluczyńska właścicielka sklepu ogrodniczego MARMAN. Z samego rana na plac Przedszkola nr 1 wjechał samochód Pani Kasi wypełniony akcesoriami ogrodniczymi, które wykorzystane zostały podczas zajęć. W zabawie w ogrodnika brały udział dzieci z grupy Tygrysków i Kotków. Maluchy chętnie słuchały opowieści Pani Kasi - czego potrzebują rośliny i jak się nimi opiekować. Każde dziecko miało za zadanie samodzielnie wybrać i posadzić kwiatka w doniczce. Było to świetne wyzwanie. Tygryski i Kotki były bardzo zadowolone. Na koniec dzieci mogły zabrać swoją roślinkę do domu. Dziękujemy Pani Kasiu za tak wspaniale zajęcia i przesyłamy uśmiechy pełne słońca.