Mama Adama ułożyła program wycieczki, którą rozpoczeliśmy spotkaniem prz fontanie na rynku. Tam dzieci i rodzice zapoznliy się z zegarem słonecznym oraz sposobem odczytywania czasu. Następnie odwiedziliśmy zimową fontannę na rzece Wełnie i poszliśmy promenadą w kierunku skrzyżowania rzek. Celem spaceru było podziwianie miasta z wieży widokowej w OSP w Wągrowcu. Przy okazji dzieci zwiedziły remizę ochotników. Po zakończonym spacerze dzieci pobawiły się na placu zabaw. Pozdroweinia dla Pana Stefana, który był naszym przewodnikiem w OSP. Dziekujemy!!! :-)

"Cudzę chwalicie swego nie znacie" to kolejny konkurs plastycny inspirowany spacerem po Wągrowcu, który został organizowany przez mamę Agaty. Dzieci dowolną techniką stworzyły krajobrazy Wągrowca. Wszyscty byli zwycięzcami i otrzymali dyplom oraz książeczki.