Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach przyjmowały dyplomy prawdziwego przedszkolaka. Po uroczystej przysiędze. Pani Ania zastępująca nieobecną panią Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania" wszystkich dzieci, które w tym roku zaczęły przygodę z przedszkolem. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków oraz dyplomów dla każdego przedszkolaka. Całą oprawę artystyczną przygotowała pani Małgorzata Przesławska z dziećmi z grupy ,,Biedroneczki”. Serdecznie dziękujemy dzieciom z grupy ,,Biedroneczki” za piękne występy. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, jak i nauczycielek.