Dzieci wystąpiły z programem poświęconym pożegnaniu przedszkola. Starszaki pożegnały się ze swoimi paniami, młodszymi kolegami i koleżankami, salami i zabawkami. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji jakim będzie szkoła. Po głównej części programu nadszedł najbardziej wzruszający moment. Dzieci dzięki zaangażowaniu i pomocy swoich rodziców, złożyły życzenia Paniom. Na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil w przedszkolu, dzieci otrzymały książki i dyplomy ukończenia przedszkola. Pani Renata podziękowała wspaniałym rodzicom, którzy służyli pomocą, brali udział we wszystkich imprezach przedszkolnych, a dzieciom życzyła:

Żeby nauka szła jak z płatka

Żeby tyle było szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach.

Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze,

żeby w szkole było milej, niż nad rzeką lub nad morzem.

Długopisy, wszystkie pióra, niechaj piszą mądrze, ładnie

i niech skrzypią tak jak żuraw, kiedy błąd się gdzieś zakradnie.

Zabaw z kolegami, kolegów do zabawy,

Szczęścia, zdrowia, pomyślności,

i w klasie pierwszej wiele wytrwałości.