Przede wszystkim dziękujemy Rodzicom za wsparcie w postaci fantów i produktów spożywczych. Jesteście cudowni! Bez Was by się nie udało!

Mamom, tatom i babciom z zacięciem cukierniczym, serdecznie dziękujemy za przepyszne placki! Żadna cukiernia nie ma z Wami szans!

Osobom obecnym na zabawie dziękujemy za gorące serca i otwarte portfele. Jesteście Wielcy! Z taką ekipą uda się każda zabawa!

Dziękujemy także za pomoc i zaangażowanie osobom i instytucjom nie związanym bezpośrednio z Przedszkolem, a które spokojnie możemy nazwać Przyjaciółmi Przedszkola:

Dziękujemy więc, byłemu już, wójtowi Gminy Mieścisko, Panu Andrzejowi Banaszyńskiemu, za przychylność podczas organizowania zabawy,

Dziękujemy Panu sołtysowi Sarbii, p. Marianowi Wituckiemu, za wsparcie i udostępnienie sali,

Dziękujemy paniom kucharkom: p. Danucie Graczyk z córkami i wnukami, za przepyszne jedzenie, obsługę i dekorację sali,

Dziękujemy p. Krzysztofowi Wołcie za oprawę muzyczną,

Dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym, które ofiarowały fanty, a są wśród nich:

• Księgarnia Locum i p. Dorota Kreskowiak,
  • Księgarnia Muszyńscy i p. Piotr Muszyński,
  • Tom-Car Serwis i p. Tomasz Czajkowski,
  • Kwiaciarnia Baccara i p. Justyna Wojdanowicz,
  • Kwiaciarnia Bukieciarnia Straszewska i p. Anna Senger,
  • Catering Wołkow i p. Bartosz Wołkow,
  • Centrum Języków Obcych Why Not? i p. Bartosz Kossowicz,
  • Wesoła Minka i p. Natalia Pazdowska,
  • Firma transportowa As-Sped i p. Wioleta Przyborska,
  • Nowa Szkoła i p. Karolina Nowak,
  • Twój Smyk i p. Renata Kudak,
  • Auto-komis Malinowska i p. Danuta Malinowska,
  • Kino MDK,

Dziękujemy też Naszym Rodzinom, które cierpliwie znosiły naszą nieobecność w domu i wspierały nas podczas wszystkich przygotowań. Mamy nadzieję, że było warto :-)

Mamy też nadzieję, że będą nas wspierać dalej, bo planujemy już następną zabawę!

Z tego miejsca zapraszamy więc wszystkich na zabawę karnawałową z Walentynkami w tle, która odbędzie się 9 lutego w Sarbii, a dochód z niej oczywiście na rzecz Przedszkola!

Rada Rodziców

Pracownicy Przedszkola biorący udział w zabawie serdecznie dziękują Radzie Rodziców za wspaniałą zabawę i mile spędzony czas.