W piątek 30 listopada dzieci z grupy ,,Żabki” spotkały się na „Andrzejkowych wróżbach”. Podczas zabaw nie zabrakło popularnych wróżb. Dzieci dowiedziały się jaki będą miały zawód, kto wyjdzie pierwszy za mąż lub ożeni się oraz co czeka ich w przyszłości, itp. Lanie wosku przez klucz sprawiło wielką radość dzieciom. Wróżby andrzejkowe przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem. Dla dzieci był to też czarodziejski dzień . Mama Sary pani Karolina, mama Nadii pani Ania oraz mama Adasia pani Karolina wprowadziły dzieci w świat magii. Było wiele ciekawych eksperymentów. To była wesoła zabawa dostarczająca wielu przeżyć i emocji uczestnikom spotkania. Serdecznie dziękujemy pani wróżce Karolinie P. , pani wróżce  Annie A. oraz pani Karolinie F. za przygotowanie i przeprowadzenie andrzejek w naszej grupie.

Dziękujemy pani Justyna z dziećmi.